Новости сайта

Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій

 
 
Изображение пользователя Светлана Владимировна Васильченко
Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій
 

Інформація від оргкомітету

Організаційний комітет щиро запрошує учнів 9-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних закладів України взяти участь в тестовому турі І етапу Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій у номінації "Інформаційні системи та бази даних", що відбудеться 9 жовтня (неділя) о 12 годині та триватиме 1 годину 30 хвилин.

До уваги учасників будуть запропоновані міні-задачі за чотирма додатками (для 9 класу - крім Access), а також задачі загального характеру з курсу інформатики. Посилання для виконання завдань буде доступним в системі itolymp після початку туру.

Тест можуть виконувати усі учасники незалежно від того, надіслали вони на цей момент свої практичні роботи, чи ні. Для цього потрібно попередньо зареєструватися в системі itolymp (https://itolymp.com/). Просимо вчителям сприяти участі учнів у турі аби останні мали змогу оцінити свої сили та показати себе серед школярів України.

Нагадуємо, І етап ІОІТ-2016 у цій номінації складається з двох турів: практичного, що проводиться з 1 вересня по 23 жовтня 2016 року, та тестового. За загальними результатами виступу в двох турах І етапу кращі учасники будуть допущені до ІІ етапу.

Роботи приймаються за допомогою системи itolymp (https://itolymp.com/), завдання також доступні на офіційному сайті ІОІТ-2016 на сторінці іоіт.укр/ісбд/матеріали.

Також паралельно проводиться І етап у номінації Веб-технології, деталі про який ви можете дізнатися за посиланням: іоіт.укр/веб.